Legálny softvér - SOS PC = Servis a predaj výpočtovej techniky ( Martin ) - opravy počítačov, notebookov, tabletov, mobilných telefónov... webdesign na mieru

Služby
Prejsť na obsah

Legálny softvér
Nekradnite! Sú aj iné možnosti...

Prečo kupovať softvér keď ho môžem získať na internete zdarma?

Áno je to tak. Na internete je možné nájsť naozaj všetko. Ale pozrime sa na to z iného uhla. Predstavte si takúto situáciu. Tím 30 ľudí pracuje 10 hodín denne počas niekoľkých rokov na programe, ktorý bude každodenne chrániť Váš počítač pred vírusmi či hackermi. Vývoj tohoto softvér stojí týchto ľudí veľké úsilie a to nehovoriac o nemalých nákladoch na výrobu a distribúciu. Je teda správne sťahovať licencovaný softvér? Určite NIE! Je to vlastne úbohá krádež. Ľudia si myslia, že takýto druh kriminality nikto nemonitoruje, alebo dokonca, že sa to ani nedá vystopovať. Tí skúsenejší používatelia kradnú pomocou sietí P2P, ale ani tu nie je veľký problém vypátrať takúto ilegálnu aktivitu. Nečudujte sa ak Vám jedného dňa vo firme, ale čoraz bežnejšie aj doma zaklope softvérová polícia. Netreba riskovať kvôli pár eurám a ak je pre Vás daný softvér dôležitý, kúpte si ho legálne v SOS PC a samozrejme lacnejšie ako u konkurencie.

SOS PC je certifikovaným bronzovým partnerom spoločnosti ESET.

Sme oprávnení udelovať zľavy na produkty ESET až do výšky 50% (pre študentov, ZŤP, školy, úrady, zdravotníctvo atď.)

Žiadajte legálny software! - Má nesporné výhody:

  • technická podpora produktu

  • aktualizácie a opravné balíčky ZDARMA

  • žiadny problém so zákonom

  • možnosť navštevovať oficiálne fóra produktu


Legálne OS Windows od firmy Microsoft Vás zbavia problémov

Americký softvérový gigant Microsoft sa v posledných rokoch snaží čo najviac, aby uchránil svoje duševné bohatstvo v podobe ich software. V nadchádzajúcom období sa tak ako pred rokom v mnohých Európskych krajinách chystá tvrdý úder na softvé-rových pirátov aj v našej krajine. Možete si o tom viac prečítať napr\'edklad tu. , alebo tu. Na Slovensku vlastní nelegálny OS MS Windows viac ako 50% používateľov (v ktorých mestách ich je najviac sa doč\'edtate tu). Vyhnite sa zbytočným problémom a pokutám až do €16 600. Nečakajte kým sa Váš počítač "ponorí do tmy" a kúpte si MS Windows legálne už dnes.


eset Martin, ESS, softvér Martin, software Martin

Máte legálny Windows?
Kliknite na obrázok a dozviete sa ako to s Vami naozaj je!
Návrat na obsah