PC Zostavy - SOS PC = Servis a predaj výpočtovej techniky ( Martin ) - opravy počítačov, notebookov, tabletov, mobilných telefónov... webdesign na mieru

Služby
Prejsť na obsah

PC zostavy
Kompletné počítačové riešenia pre Vás

Dnešná moderná doba poskytuje používateľom osobných počítačov širokú paletu výrobcov značkových počítačových zostáv. V SOS PC si môžete za pomoci odborného predajcu vybrať počítačovú zostavu od viac ako 7 svetových výrobcov ako sú ACER, ASUS, APPLE, DELL, Fujitsu - Siemens, HP, Lenovo(IBM), Prestigio PC, Canyon... avšak náš pracovník Vám ochotne pomôže zohnať takmer čokoľvek.

Ak aj Vy patríte k tým skúsenejším a slovo "hardware" Vám nie je cudzie, u nás Vám dáme voľnú ruku a všetky komponenty si môžete zvoliť podľa Vašich predstáv už teraz v našom jedinečnom konfigur\'e1tore.

Ak si predsa len nie ste úplne istý, nechajte všetko na nás a my sa postaráme, aby Vaša zostava bola optimálne vyvážená a presne podľa Vašich pracovných potrieb.

Už bolo dosť skrytých poplatkov za inštaláciu hardvéru a softvéru. Na rozdiel od iných obchodov u nás za inštaláciu neplatíte vôbec nič.


Čo je to Made in SOS PC?
Zostavy označené ako Made in SOS PC sú produkty vytvorené našou spoločnosťou podľa požiadaviek trhu. Každá z týchto zostáv je optimálne vyladená a dôkladne otestovaná našim technickým expertom. Made in SOS PC je značkou kvality a garanciou spokojnosti aj tých najnáročnejších používateľov. Či ste vášnivý hráč, večný študent, pilný pracovník, alebo dôchodca, pre každého máme hneď niekoľko modelov ušitých na mieru. Vyberte si zostavu najvyššej kvality za neporovnateľne nižšiu cenu oproti zbytočne predraženým zostavám svetových značiek. Ak sa rozhodnete pre zostavu Made in SOS PC kontaktujte nás, alebo sa prídite poradiť osobne do našej predajne.

Pre zobrazenie najpred\'e1vanejš\'edch zost\'e1v typu Made in SOS PC kliknite na tento odkaz.Výhody produktového radu Made in SOS PC

  • zostavené podľa predstáv zákazníka

  • najvyšší pomer cena/výkon

  • všetky komponenty sú dôkladne otestované

  • zostava je optimálne vyladená

  • záruka sa vybavuje v servisnom stredisku v MT

  • možnosť Overclockingu bez straty záruky

  • možnosť upgrade bez straty záruky

  • pri zakúpení OS inštalácia ZDARMA

  • pri kúpe produktu nad 995,82 € (30 000,-Sk) dovoz a celková inštalácia u Vás doma ZDARMA


Návrat na obsah