NOD32 - SOS PC = Servis a predaj výpočtovej techniky ( Martin ) - opravy počítačov, notebookov, tabletov, mobilných telefónov... webdesign na mieru

Prejsť na obsah
Predaj > Softvér

NOD32
Najlepšie antivírové riešenie pre Váš počítač!

Zabezpečenie osobných dát sa stáva pre užívateľov domácich počítačov stále dôležitejšie. Ochrana pred vírusmi, trójskymi koňmi, červami, adwareom, spywareom, phishingom, rootkitom a inými internetovými hrozbami sa stáva nevyhnutnosťou najmä pri práci s internetom, multimédiami alebo pri posielaní e-mailov. ESET NOD32 Antivirus 3.0 ponúka tú najlepšiu proaktívnu ochranu na trhu.

ESET Nod 32 Antivirus 3.0 využíva pokročilú technológiu ThreatSense\'ae, ktorá je schopná zachytiť aj tie vírusy, ktoré ešte nie sú obsiahnuté v databáze vírusových vzoriek, a tak zabrániť 90 % tzv. „zero day“ útokov. ThreatSense\'ae pomocou heuristickej analýzy a generických vzoriek zabezpečuje bezkonkurenčnú spoľahlivosť odhalenia nových aj doposiaľ neznámych hrozieb. Vďaka jednoduchému užívateľskému rozhraniu stačí program nainštalovať, nastaviť, spustiť a ďalej naň môžete zabudnúť.

Kľúčové vlastnosti NOD32:
Vysoká rýchlosť skenovania
Vysoko výkonná technológia zaručuje rýchle a pritom dôkladné skenovanie súborov. Rozsiahle možnosti nastavenia umožňujú prispôsobiť skenovanie individuálnym potrebám každého užívateľa.

Nízke nároky na systém
Nižšie nároky na pamäť a procesor zaručujú, že počítač sa nespomalí, keď ho potrebujete pri vašej práci, hrách, surfovaní po internete, downloadovaní alebo e-mailovaní.

Proaktívna ochrana
Technológia ThreatSense\'ae kombinuje rozličné úrovne detekcie, ktoré vás ochránia pred internetovými hrozbami ešte predtým, než by mohlo byť neskoro.

Vynikajúca detekcia
Presná identifikácia známych i neznámych hrozieb. Touto vlastnosťou získavajú produkty ESET ocenenia z nezávislých testovaní, pretože vďaka proaktívnej detekcii nevyvolávajú skoro žiadne falošné poplachy.* (*AV-Comparatives.org)


Máte záujem o tento produkt? Navštívte nás a my Vám ho nainštalujeme úplne ZDARMA. Aj na Eset Smart Security platí naša garncia najnižších cien. Pre držiteľov karty ISIC, ITIC, ZŤP zľava 50%. Chcely by ste presedlať z konkurenčného riešenia na ESET? Aj tu Vám ponúkame zľavu až 15%. Sťe nezisková organizácia, subjekt verejnej správy, zdravotnícke, alebo školské zariadenie? Aj vy u nás môžete mať AV riešenia od ESETu len za polovicu. Neohrozujte zbytočne Váš počítač, chránte sa! Kvalitné AV riešenie šetrí Váš čas aj peniaze.

Cenn\'edk zobraz\'edte kliknut\'edm na tento odkaz

Návrat na obsah